Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

mark tonny

  • Telefoni: +17173538126
  • Adresa: 101 broad road
  • Qyteti: 10
  • Country: United States
  • Kodi postal: 94481
  • Listuar: 9 March 2018 1:29 am
  • Skadon 9649 ditë, 13 orëve
mark tonny
mark tonny - Fotografi1mark tonny - Fotografi2

Përshkrimi

Fabrika e re origjinale e hapur iPhone 7 mat e zezë e mbyllur me plotësime të plota pa sim falas gjithashtu vjen me garanci ndërkombëtare 1 vjeçare

 

Apple iPhone 7 Plus është në dispozicion në pesë ngjyra: ari, rozë, argjend, zi dhe zezë.

204 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga usman18@list.ru

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by usman18@list.ru »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga usman18@list.ru

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by usman18@list.ru »

Albanian në Facebook