Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ludo

 • Personi kontaktues: ros
 • Telefoni: 0000000000000000000
 • Adresa: 001
 • Qyteti: berat
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 01000
 • Listuar: 1 December 2013 1:16 pm
 • Skadon 8309 ditë, 2 orëve
ludo

Përshkrimi

Këtu është një kredi serioze 

Unë mendoj se unë kam qenë në gjendje të japë këtë kredi, por unë nuk e di nëse dikush ishte i ndershëm dhe ju paguani me të holla e mia për herë unë të merrni më shumë informacion të jetë i sigurt për të kënaqur kontakt me marrës me qira në mua sa më shpejt të jetë e mundur dhe unë kam një normë 5% të negociueshme falenderoj. E-mail: ludoros2@gmail.com

1,197 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ludo ros
 • Anëtar prej: 1 December 2013

Shpalljet tjera të postuara nga ludo ros

Latest items listed by ludo ros »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ludo ros
 • Anëtar prej: 1 December 2013

Shpalljet tjera të postuara nga ludo ros

Latest items listed by ludo ros »

Albanian në Facebook