Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ludo

 • Personi kontaktues: ros
 • Telefoni: 0000000000000
 • Adresa: 001
 • Qyteti: berat
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 01000
 • Listuar: 1 December 2013 1:12 pm
 • Skadon 8312 ditë, 18 orëve
ludo

Përshkrimi

Ofrojnë kredi në mes të individëve 

Përshëndetje, Operatori Ekonomik, unë ofrojnë kredi duke filluar nga € 500 në € 2.000.000 individëve PMI NVM-të në një normë interesi prej 3% në vit. Ju lutem më kontaktoni edhe në qoftë se ju doni të merrni më shumë informacion në lidhje me rregullat këndvështrimi për dhënien e kredisë dhe se si për të kthyer në pronësi të shumës së duhur. Të gjitha termat dhe procedurat duhet të jenë në një zyrë noteriale. Janë marrë të gjitha masat e sigurisë për të parandaluar u nuk bezdi e-mail:. Ludoros2@gmail.com 

1,380 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ludo ros
 • Anëtar prej: 1 December 2013

Shpalljet tjera të postuara nga ludo ros

Latest items listed by ludo ros »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ludo ros
 • Anëtar prej: 1 December 2013

Shpalljet tjera të postuara nga ludo ros

Latest items listed by ludo ros »

Albanian në Facebook