Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

lucien

 • Telefoni: 0601234567
 • Adresa: 75001
 • Qyteti: tirane
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 75001
 • Listuar: 3 September 2016 10:38 am
 • Skadon 9165 ditë, 2 orëve
lucien

Përshkrimi

ofrojnë kredi për të gjithë

 

 

përshëndetje

I kalojnë nëpër këtë kanal për të informuar atë dhe të gjithë që për vite unë kam ardhur në ndihmë të të një ofertë të veçantë të kredisë. A keni nevojë për një kredi? më kontaktoni për kushtet e mia për një përgjigje të favorshme. Unë jam në dispozicion për ju me kredi me një normë prej mes 2 dhe 3.5% në vit. Qoftë në CDI, KDK, ose kontratë tjetër unë jam në dispozicion për të ju jap këtë kredi. ju falënderoj për të kontaktuar me shpejt. Jam financefiable59@gmail.com

falemnderit

583 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: lucien
 • Anëtar prej: 1 July 2016

Shpalljet tjera të postuara nga lucien

Latest items listed by lucien »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: lucien
 • Anëtar prej: 1 July 2016

Shpalljet tjera të postuara nga lucien

Latest items listed by lucien »

Albanian në Facebook