Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

López financa

 • Personi kontaktues: Adriano
 • Telefoni: +32460244996
 • Adresa: Kukës
 • Qyteti: Kukës
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 02356
 • Listuar: 26 April 2019 2:30 pm
 • Skadon 9850 ditë, 13 orëve
López financa

Përshkrimi

Unë jam një aksionar dhe operator financiar Adriano López me një kapital prej 400,000,000 € që do të përdoret për të dhënë hua afatshkurtra dhe afatgjata prej € 2,000 deri në € 5,000,000 për çdo person serioz që dëshiron këtë hua.  2% deri në 3% interes vjetor sipas shumës së huazuar sepse, duke qenë privat, nuk dua të shkel ligjin për kamatën.  Ju mund të paguani deri në 5 deri 25 vjet në varësi të shumës së huazuar.  Për më shumë informacion, më kontaktoni me email: adrianolopez1968@gmail.com Whatsapp: +32 460 24 49 96

64 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Adriano
 • Anëtar prej: 26 April 2019

Shpalljet tjera të postuara nga Adriano

Latest items listed by Adriano »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Adriano
 • Anëtar prej: 26 April 2019

Shpalljet tjera të postuara nga Adriano

Latest items listed by Adriano »

Albanian në Facebook