Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Loan

  • Personi kontaktues: victor
  • Telefoni: 00229 618 053 27
  • Adresa: rue Berat 5000
  • Qyteti: Berat
  • Country: Albania
  • Kodi postal: Berat 5000
  • Adresa www: OFERTA SERIOZE KREDI
  • Listuar: 25 September 2017 9:11 am
  • Skadon 9429 ditë, 4 orëve
Loan

Përshkrimi

Përshëndetje zotëri dhe zonjë

whatsapp +229 61805327

Ne kemi një kapital prej 2.000 deri 15.850.000 euro, të cilat i kemi vënë në dispozicion çdo personi serioz që dëshiron të bëjë një hua. Kjo kredi do t’i jepet afatshkurtër dhe afatgjatë një personi të rëndë dhe strukturës së huasë së kredisë. Ju lutemi na kontaktoni me këtë email: victorjonas166@gmail.com

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment