Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Loan

  • Telefoni: 002296180537
  • Adresa: 12 rue Berat
  • Qyteti: Berat
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 5000
  • Adresa www: OFERTA SERIOZE KREDI
  • Listuar: 30 September 2017 9:44 am
  • Skadon 9639 ditë, 4 orëve
Loan

Përshkrimi

Përshëndetje zotëri dhe zonjë

 

Ne kemi një kapital prej 2.000 deri 15.850.000 euro, të cilat i kemi vënë në dispozicion çdo personi serioz që dëshiron të bëjë një hua. Kjo kredi do t’i jepet afatshkurtër dhe afatgjatë një personi të rëndë dhe strukturës së huasë së kredisë. Ju lutemi na kontaktoni me këtë email: victorjonas166@gmail.com

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga:
  • Anëtar prej: 26 September 2018

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by moscatelli »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment