Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Llogaria ime sapo është kredituar këtë mëngjes Faleminderit znj. ANGELE

  • Telefoni: 0022962831742
  • Fax: 10178
  • Adresa: berlin 12
  • Qyteti: Geben Sie erst die Postleitzahl ein!
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 10178
  • Adresa www: Por favor, lea mi mensaje cuidadosamente
  • Listuar: 10 May 2018 4:14 pm
  • Skadon 9589 ditë, 4 orëve
Llogaria ime sapo është kredituar këtë mëngjes Faleminderit znj. ANGELE

Përshkrimi

Përshëndetje, më falni për këtë mesazh të paparashikuar, por duhet të dëshmoj: Po të gjej buzëqeshjen faleminderoj këtë zonjë nga e cila kam marrë një hua prej 450.000 € për projektin tim dhe dy nga kolegët e mi kanë pasur gjithashtu morën kredi nga kjo zonjë pa asnjë vështirësi. Ju këshilloj që të mos bëni ndonjë gabim për askënd.

Nëse dëshironi që në të vërtetë të aplikoni për një hua parash për projektin tuaj dhe ndonjë tjetër. E publikoj këtë mesazh sepse kjo zonjë më bëri mirë me këtë kredi. Ishte përmes një shoku që e takova këtë zonjë të ndershme dhe bujare që më lejoi ta merrja këtë hua. Kështu që unë ju këshilloj që ta kontaktoni atë dhe ajo do t’ju kënaqë për të gjitha shërbimet që do të kërkoni. email tij: angelemaurin16@gmail.com

302 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment