Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese

 • Telefoni: 0627738800
 • Adresa: Albania
 • Qyteti: Albania
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 20124
 • Listuar: 4 January 2022 7:47 pm
 • Skadon 9859 ditë, 15 orëve
Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese
Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese - Fotografi1Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese - Fotografi2

Përshkrimi

Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese

 

Ne jemi një nga kompanitë kryesore prodhuese dhe tregtare me bazë në Malajzi dhe Filipine. Akredituar për shitjen, prodhimin dhe shitjen me shumicë të të gjitha produkteve të lidhura me letrën dhe letrën. Ne dërgojmë në mbarë botën me çmime konkurruese, CIF ose FOB shumë të përballueshme. vetëm me shumicë

 

Porosia minimale për dërgesë: 1 kontejner

 

Për përgjigje të menjëhershme, na kontaktoni EMAIL: yshahriful@gmail.com

 

Më poshtë janë disa nga produktet në dispozicion:

 

Letër kopjuese e dyfishtë A4

Letër kopjuese Chamex

Letër kopjuese paperone

Ik plus letër fotokopjuese

Letër kopjuese e linjës së letrës

Letër kopjimi Golden Star

Letër lazer / kopjuese

Letër kopjimi me shumë qëllime Xerox

Letër kopje Mondi Rotatrim

Janë gjithashtu të disponueshme letrat e kompensimit.

 

Për përgjigje të menjëhershme, na kontaktoni EMAIL: yshahriful@gmail.com

107 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: yshahriful
 • Anëtar prej: 4 January 2022

Shpalljet tjera të postuara nga yshahriful

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by yshahriful »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: yshahriful
 • Anëtar prej: 4 January 2022

Shpalljet tjera të postuara nga yshahriful

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by yshahriful »

Albanian në Facebook