Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Leader Kredit

  • Personi kontaktues: Lauraine Basch
  • Telefoni: 0634782345
  • Adresa: Rr.Xhevit Haxhihyseni
  • Qyteti: Elbasan
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3001
  • Listuar: 30 December 2015 11:51 am
  • Skadon 8849 ditë, 22 orëve
Leader Kredit

Përshkrimi

Ju jeni të mbërthyer, të ndaluara bankë dhe ju nuk keni dobi të bankave, ose ju më mirë të ketë një projekt dhe kanë nevojë për financim, kredi e keqe ose të duhet të holla për të paguar faturat, paratë për të investuar në biznes. Pra, nëse keni nevojë për kredi ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion mbi kushtet tona. Për informacione të mëtejshme, ju lutem na kontaktoni me email: leader.kredit@gmail.com

përzemërsisht

853 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment