Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kreditë për këdo në gjendje për të shlyer

  • Personi kontaktues: 12
  • Telefoni: 0678334455
  • Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë 1023, Albanie
  • Qyteti: Tiranë
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1023
  • Listuar: 27 August 2014 9:20 pm
  • Skadon 8020 ditë, 6 orëve

Përshkrimi

Unë kam një kapital i cili do të përdoret për të dhënë kredi afat të veçanta të shkurtër dhe të gjatë nga 2000 për 950.000 € një person serioz që duan të kredisë. 3% interes në vit në bazë të shumës së paguar për të qenë veçanërisht Unë nuk dua të shkelin ligjin kamatën. Ju mund të paguaj në 1-20 vjet maksimum në varësi nga shuma e huazuara. Kjo është për ju që të shikoni për pagesat mujore. Unë kërkoj vetëm njohjen e borxhit të certifikuar 

me shkrim dore dhe gjithashtu disa pjesë ka dhënë. 

Email: yuliya.tarasova.andriivna@gmail.com 

Faleminderit

1,018 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment