Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kreditë ndërmjet individëve

Kreditë ndërmjet individëve

Përshkrimi

Kreditë ndërmjet individëve

 

Përshëndetje

Unë jam zonja carolina agathesop, unë ofroj kredi individëve të cilët

kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2.2%.

Shuma ndryshon nga 2000 EURO në 800.000 EURO. Unë jam i shpejtë dhe

barabartë. Kështu që unë uroj njerëzit të ndershëm dhe të besueshëm.

Ju lutem specifikoni në aplikacionet tuaja të huasë shumën e saktë që ju

dëshira dhe afati i ripagimit sipas zgjedhjes suaj.

Ju lutem më shkruani për kreditë tuaja personale

Adresa ime e e-mailit: carolinagathe@gmail.com

 

Whatsapp / thirrje: +22663088676

188 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga carolinagathe@gmail.com

Latest items listed by carolinagathe@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga carolinagathe@gmail.com

Latest items listed by carolinagathe@gmail.com »

Albanian në Facebook