Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

KREDISË DHE FINANCIMIT PËR INDIVIDËT

  • Personi kontaktues: JOSE
  • Telefoni: 780105876
  • Telefoni mobil: 0780105876
  • Adresa: Ceren
  • Qyteti: 780105876
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 8308
  • Adresa www: http://albanian.biz/
  • Listuar: 27 July 2016 3:49 pm
  • Skadon 9335 ditë, 6 orëve
KREDISË DHE FINANCIMIT PËR INDIVIDËT

Përshkrimi

Përshëndetje, unë të ofrojë për të gjithë personat në nevojë. I vënë në dispozicionin tuaj një kredi duke filluar nga 5000€ ka 2.485.000€ në kushte shumë të thjeshta për të gjithë njerëzit që mund ta shlyejë. Me një normë prej 3% në vit . Kam bërë edhe investime dhe kredi në mes të veçantë nga të gjithë es llojeve . Unë ofrojnë kredi të shkurtër, të mesme dhe afat-gjatë të bashkëpunimit me tim avokat dhe një shlyerje periudhën e s janë në dijeni tuaj përdor dhe transferet janë të siguruar nga një bankë për sigurinë e transaksionit. Për të gjitha kërkesat tuaja bëhen propozime në lidhje me normat dhe kësteve të pagesave dhe unë do të të jetë në ndihmë. Kontaktoni:
jose.mimo09@gmail.com

NB : unë përsëris, nuk serioze të përmbahen

Kontaktoni: jose.mimo09@gmail.com

486 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment