Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kredia ndihmë financave serioze dhe shumë urgjente për të cilat janë në nevojë

  • Personi kontaktues: roma.finance09
  • Telefoni: 3830565452
  • Adresa: 05 bank street
  • Qyteti: Kosovo Polje / Fushë Kosova
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 10000
  • Listuar: 23 May 2017 1:13 pm
  • Skadon 9391 ditë, 23 orëve
Kredia ndihmë financave serioze dhe shumë urgjente për të cilat janë në nevojë

Përshkrimi

 

Unë jam një përgjegjësi financiare individuale. I japin kredi në mes të individëve në normë të ulët interesi. Ju janë të ndaluara bankare, ju keni nevojë për të holla për të paguar një borxh të vjetër, ju dëshironi të blini një shtëpi, një apartament ose një makinë, ju mund të keni një projekt fitimprurës dhe të rëndësishëm për të ngritur dhe ju nuk keni zgjidhje. Ju keni kontaktuar në mënyrë të përsëritur banka ose njerëz të cilët nuk i janë përgjigjur shqetësimet tuaja. A nuk duhet të dekurajohen. I kemi zgjidhje për problemin tuaj. Unë premtim për të ju ndihmojë të përmbushur nevojat tuaja në kushte shumë të mira sidomos me krizën ekonomike globale. Nëse keni nevojë për të bërë një kredi serioze, ju lutem shkruani mua në adresën e mëposhtme email: roma.finance09@gmail.com

 

358 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment