Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kredia financohet 24 orë

  • Telefoni: 0645432309
  • Adresa: 33 rue france
  • Qyteti: tirane
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 17
  • Listuar: 12 January 2019 10:01 am
  • Skadon 9810 ditë, 23 orëve
Kredia financohet 24 orë

Përshkrimi

Përshëndetje, Unë FINANCIERE, unë jam gati për të siguruar kredi me normë interesi prej 2% në muaj, në vlerë 5,000 € për 3,000.000 € si ofertë e kreditit, ju japë të gjitha kategoritë e njerëzve, kompanive, të gjitha llojet e organizatave profesionale, individëve dhe investitorët në pasuri të patundshme, japin kredi me çmime shumë të lira dhe mesatare. Unë jam një kreditor i çertifikuar, i regjistruar dhe legjitim. Ju mund të kontaktoni me mua sot, nëse ju jeni të interesuar në marrjen e kësaj kredie, më kontaktoni për më shumë informacion në lidhje me procesin e zgjidhjeve të kredisë me kushtet e kreditit dhe mënyrën e transferimit të kredisë për ju. Unë kam nevojë për përgjigjen tuaj urgjente, nëse ju jeni të interesuar, këtu është urgjente ime e-mail për më shumë informacion në lidhje me aplikimin tuaj për një kredi në mes të individëve të rënda: cximenez0@gmail.com

90 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment