Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

kredia ekziston

  • Telefoni: 0339874562
  • Adresa: vlore
  • Qyteti: vlore
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 4752
  • Listuar: 9 September 2018 8:12 am
  • Skadon 9367 ditë, 9 orëve
kredia ekziston
kredia ekziston - Fotografi1kredia ekziston - Fotografi2

Përshkrimi

vëllezërit dhe motrën time

  huazimi kam marrë 3500 euro nga ky zotëri, vincent philip

Unë ju siguroj se kredia është e vërtetë. Në fillim nuk besova. Unë harxhoj vetëm 50 euro. Shikoni faturën, unë jap dëshminë time

 

kontaktoni këtë zotëri dhe do të keni hua tuaj të shpejtë

 

creditservicio40@gmail.com

creditservicio40@gmail.com

creditservicio40@gmail.com

creditservicio40@gmail.com

creditservicio40@gmail.com

 

404 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga anze bedjanic

Latest items listed by anze bedjanic »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga anze bedjanic

Latest items listed by anze bedjanic »

Albanian në Facebook