Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

kredi të shpejtë të holla ofron 24 lumturinë mes veçantë serioze

  • Telefoni: 0667699607
  • Adresa: praderthomas1951@gmail.com
  • Qyteti: 0667699607
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 76543
  • Listuar: 15 July 2017 2:04 pm
  • Skadon 9320 ditë, 2 orëve
kredi të shpejtë të holla ofron 24 lumturinë mes veçantë serioze

Përshkrimi

Nevojë për kredi të shpejtë të holla? Nëse për një rast urgjent

(Shpenzimet mjekësore, shpenzimet e zëvendësimit të një automjeti, shpenzimet

riparimin, etj) ose për një projekt më pak jetësore (mundësi për të udhëtuar,

pushime, rastin e blerjes së pasurive të patundshme, për të zbuluar

automjeti të dorës së dytë pushimi etj )

Ne ofrojmë zgjidhje të ndryshme hua prej 8.000.000 2,000 euro

euro (me një normë të ulët prej 2%), për të financuar të gjitha projektet që ju

si zemra.

Shënim: Ju lutemi të na japin shumë shpejt shumën e kredisë tuaj dhe të

Termi juaj shlyerjen e kredisë.

 

Email: praderthomas1951@gmail.com

 

Numri whatsapp: +22998689319

 

 

 

301 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment