Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

kredi të shpejtë të holla ofron 24 lumturinë mes veçantë serioze

  • Telefoni: 0667699607
  • Adresa: praderthomas1951@gmail.com
  • Qyteti: 0667699607
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 76543
  • Listuar: 15 July 2017 2:17 pm
  • Skadon 8796 ditë, 21 orëve
kredi të shpejtë të holla ofron 24 lumturinë mes veçantë serioze

Përshkrimi

Nevojë për kredi të shpejtë të holla? Nëse për një rast urgjent

(Shpenzimet mjekësore, shpenzimet e zëvendësimit të një automjeti, shpenzimet

riparimin, etj) ose për një projekt më pak jetësore (mundësi për të udhëtuar,

pushime, rastin e blerjes së pasurive të patundshme, për të zbuluar

automjeti të dorës së dytë pushimi etj )

Ne ofrojmë zgjidhje të ndryshme hua prej 8.000.000 2,000 euro

euro (me një normë të ulët prej 2%), për të financuar të gjitha projektet që ju

si zemra.

Shënim: Ju lutemi të na japin shumë shpejt shumën e kredisë tuaj dhe të

Termi juaj shlyerjen e kredisë.

 

Email: praderthomas1951@gmail.com

 

Numri whatsapp: +22998689319

 

 

 

509 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment