Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kredi për investime për të gjithë personat e interesuar

  • Personi kontaktues: 12
  • Telefoni: 0678334455
  • Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë 1023 Albanie
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1023
  • Listuar: 6 August 2014 4:28 pm
  • Skadon 8191 ditë, 12 orëve
Kredi për investime për të gjithë personat e interesuar

Përshkrimi

Përshëndetje atje. 

Riblerja e kredive për njerëzit në nevojë 

1000 € 750,000 € në normën prej 3% në vit 

Kontaktoni me ndjekur kërkesën tuaj për kredi. 

E-mail: bern.sandra.mercier@gmail.com ose ju gjithashtu mund të më kontaktoni përmes facebook: https: (// www.facebook.com/profile.php?id=100007054459408) 

Faleminderit dhe duke pritur për përgjigjen tuaj 

1,155 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment