Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kredi për individët

  • Telefoni: 0632659856
  • Adresa: 12 rue
  • Qyteti: kredit
  • Country: Antigua and Barbuda
  • Kodi postal: 1000
  • Listuar: 28 May 2013 3:53 pm
  • Skadon 7969 ditë, 10 orëve
Kredi për individët

Përshkrimi

Ju kanë refuzuar për fat të keq për kredi për bankat afër
për shkaqe të ndryshme. Ju jeni të veçantë, i sinqertë dhe i karakterit të mirë.
Ju keni një të ardhura që mund të ju ndihmojë të ndodhë me tuaj
mujore, shqetësohet më shumë unë jam një individ me një kapital
€ 2000 € 1500000 unë dua të ju ofrojnë si një hua
shlyhet për një periudhë maksimale prej 45 vjetësh në një normë që variojnë nga 3% në
Shuma e kërkuar dhe kohëzgjatjen e shlyerjes. Dispozita e disa
dhoma do të jetë e nevojshme. Pastaj provoni fatin tuaj duke shkruar mua. NB:
Refreni i sëmurë, sepse Shpallja është vetëm për njerëzit e ndershëm
të cilët do të respektojnë kohën e shlyerjes së kredisë një herë kreditit
do të jepen: simone.karl01@gmail.com

1,224 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga simone.karl01@gmail.com

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by simone.karl01@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga simone.karl01@gmail.com

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by simone.karl01@gmail.com »

Albanian në Facebook