Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kredi ofrojnë dhe një investim serioz

 • Personi kontaktues: Kredi
 • Telefoni: 624964069
 • Telefoni mobil: 624964069
 • Fax: 01
 • Adresa: +224 624 96 40 69
 • Qyteti: sz
 • Country: France
 • Kodi postal: 00125
 • Adresa www: Kredi ofrojnë dhe një investim serioz
 • Listuar: 17 November 2017 6:13 pm
 • Skadon 9568 ditë, 6 orëve
Kredi ofrojnë dhe një investim serioz

Përshkrimi

Në Emrin Tënd,

Ne jemi një organizatë shoqërore, Humanitare, fetare.

Ne kemi mbështetur dhe ndihmuar kompanitë dhe individët në Vështirësi serioze financiare. Ne do të jetë në gjendje për të investuar në zhvillimin e biznesit tuaj apo projektit.

Ne jemi në dispozicion për të bërë të fondeve në dispozicion dhe të monitorojë arritjen me ju, derisa të gjatë.

Ne ofrojmë kredi të dyja afat-gjatë dhe afat-shkurtër në një kohë maksimale prej 72 ORËVE (3 ditë).

Pa dallim kombësie dhe vendin e banimit.

Aftësia jonë për të dhënë hua, shkon deri në PESËQIND MILION (500.000.000 EURO).

Tonë norma vjetore e interesit është 5% me përjashtim të interesit nga viti i gjashtë i kredisë dhe një të shtyrë të pagesës gjashtë (6 muaj).

nëse ju jeni të vërtetë të interesuar që të kemi një kredi të ofruar , ju Lutemi kontaktoni me mua nga Email tim për më shumë shpjegim .

Whatsapp: +224 624 96 40 69

 

Email : patrickaubry87@gmail.com

 

176 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga patrickaubry87@gmail.com

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by patrickaubry87@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga patrickaubry87@gmail.com

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by patrickaubry87@gmail.com »

Albanian në Facebook