Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE SERIOZE DHE TË NXËNË NË 72H

  • Personi kontaktues: KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE SERIOZE DHE TË NXËNË NË 72H
  • Telefoni: 0678451241
  • Adresa: albania
  • Qyteti: albania
  • Country: Chile
  • Kodi postal: 12345
  • Adresa www: http://albanian.biz
  • Listuar: 12 October 2018 12:38 am
  • Skadon 9775 ditë, 13 orëve
KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE SERIOZE DHE TË NXËNË NË 72H

Përshkrimi

Përshëndetje / mbrëmje e mirë Znj dhe Z. Zvicerane, kanadeze, belge ose franceze ju për fat të keq ju jeni refuzuar kredi pranë bankave për arsye të ndryshme. Ju jeni të veçantë, të ndershëm dhe me karakter të mirë. Ju keni të ardhura që mund t’ju lejojnë të përmbushni pagesat tuaja mujore; Jo më shumë shqetësime Unë jam një individ me një kapital të lartë dhe unë dua t’ju bëj në dispozicion në formën e kredisë së ripagueshme për një maksimum prej 25 vjetësh Unë ju ofroj kredi nga $ 2,000 në $ 8,000,000 për të gjithë personat në gjendje të paguajnë me interes në një normë prej dy deri në tre përqind në varësi të shumës së kërkuar dhe afatit të ripagimit. Pra, nëse keni nevojë të bëni një hua. NB: Mbajeni në qoftë se nuk jeni serioz nën ndëshkimin e prokurorisë Faleminderit që më kontaktoni me email: santiagoramonsouto@gmail.com

 

mi whatsapp:  +52 1 55-8777-3129

84 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment