Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

kredi financiare

  • Telefoni: 0756543432
  • Adresa: TIRANA
  • Qyteti: tirana
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 1200
  • Listuar: 13 September 2019 12:27 am
  • Skadon 9863 ditë, 22 orëve
kredi financiare

Përshkrimi

Unë kam kapital dhe dua të bëj kredi financiare ndërmjet njerëzve të të gjithë njerëzve që duan kredi nga 1000 deri në 120 000 € dhe projekte financimi me vlerë 2% në vit, të pagueshme majin e kaluar në Tetor Nëse jeni serioz, ju lutemi më kontaktoni me email në vijim: nathaliegingras@outlook.fr

52 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment