Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

KREDI DHE FINANCIM PËR PROBLEMIN TUAJ TË BORXHIT

  • Personi kontaktues: christophe
  • Telefoni: 089877885688
  • Adresa: 12 rue de la paix
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 0687
  • Listuar: 9 December 2014 1:01 pm
  • Skadon 8741 ditë, 6 orëve
KREDI DHE FINANCIM PËR PROBLEMIN TUAJ TË BORXHIT

Përshkrimi

Përshëndetje z. dhe znj. 

Unë lejon mua për të postoni këtë lajmërim, për t’ju informuar se unë jam në gjendje të japë një kredi të 

Kam bërë kërkesë që një njohje e borxhit formuluar e nënshkruar dhe e vërtetuar nga noteri.

Im e interesit është 3% për çdo shumë të huazuar. e kredisë sipas ligjit të kredi në mes të veçantë dhe në rregullat e shoqatës së huadhënësve në mes të individëve … 

PS/ nese nuk jeni serioz ju lutem mos

771 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment