Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kosova Airlines

  • Telefoni: 038 220 220
  • Fax: 038 24 91 86
  • Adresa: Vellusha e Poshtme 17
  • Qyteti: Prishtina
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 10000
  • Adresa www: www.kosovaairlines.com
  • Listuar: 26 August 2011 12:23 am
  • Skadon 7140 ditë, 6 orëve
Kosova Airlines

Përshkrimi

Kosova Airlines është kompani ajrore me bazë në Prishtinë, Kosovë. Kosova Airlines lidhë Prishtinën me qytetet e mëdha evropiane dhe përmes tyre me tërë botën.Kosova Airlines në bashkëpunim me Eurokohën është themeluar në vjeshtë të vitit 2003, në Prishtinë.

 Sipas normave ndërkombëtare Kosova Airlines operon me një numër të konsiderushëm të vendeve të Evropës. 

Kompania ka të zhvilluar industrinë në mbështetje të partnerëve të saj Airberlin dhe Germanwings duke ju ofruar kushte për trajnim të menaxhmentit, operime të fluturimeve si dhe organizim të shitjeve.Përmban një staf të kualifikuar si dhe ka shtrirje nëpër të gjitha vendet e Europës: Frankfurt, Düsseldorf, München, Stuttgart, Zürich, Genève, Hamburg, Hannover, Berlin, Tirana, Istanbul, Gothenburg etj.Ofron zgjedhjen më të mirë për mijëra pasaxherë vendorë dhe ndërkombëtarë, të cilët besojnë në sinqeritetin dhe kualitetin e teknologjisë së sotme si dhe të aeroplanëve superiorë që kompania jonë ofron.Kosova Airlines bashkëpunon me më shumë se 300 agjencione në Kosovë, Europë dhe Amerikë, duke ju ofruar efikasitet dhe shërbime 24h. 

Platforma e kompanisë në sistemin e saj web online dhe shërbimin e call center 24h ndikoi në rritjen e numrit të pasagjerëve. Duke ofruar fluturime ndërkombetare brenda ditës, në mënyre më të lehtë dhe duke u kushtuar atyre efikasitet në kohë kemi arritur qe brenda vitit të transportojmë rreth 400 mijë udhëtarë.

3,924 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook