Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

klauz

 • Telefoni: +436609027408
 • Adresa: klauz
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Albania
 • Kodi postal: +355
 • Adresa www: oferta e kredisë midis individit privat
 • Listuar: 17 September 2018 2:35 pm
 • Skadon 9726 ditë, 3 orëve
klauz

Përshkrimi

Përshëndetje Zotëri, unë ju informoj se unë jam një person që ofron kredi financiare për të ndihmuar njerëzit në nevojë. Ne nuk jemi të vetëdijshëm për krizën në kontinentin tonë, gjë që ka dobësuar bankat tona dhe jo shtyllën kurrizore të institucioneve financiare. Unë do të doja të ndajë ofertën time të kredive ose kredive të holla midis individëve, kjo kredi është në dispozicion për të gjithë, të papunë, të ndaluar ose bankë. Unë gjithashtu flas për ata që kanë nevojë për të dhe kërkojnë mbështetje financiare për projektet e tyre ose paguajnë borxhet e tyre. Unë ju ofroj një hua prej € 2,000 deri në € 500,000,000 për këdo që mund të paguajë 2% interes për këdo që dëshiron të shkruajë për mua, një person që nuk voton. Vetëm i sinqertë dhe i besueshëm. Më kontaktoni në: … stephaneklauz03@gmail.com

whatsapp: +436609027408

100 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: klauz
 • Anëtar prej: 1 August 2017

Shpalljet tjera të postuara nga klauz

Latest items listed by klauz »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: klauz
 • Anëtar prej: 1 August 2017

Shpalljet tjera të postuara nga klauz

Latest items listed by klauz »

Albanian në Facebook