Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Këtu është huadhënësi i vetëm i sinqertë

  • Telefoni: 0022962831742
  • Adresa: 484ddv
  • Qyteti: Basse-Saxe
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 7895
  • Adresa www: Parkstrasse 25 11709 Berlin
  • Listuar: 22 June 2018 5:28 pm
  • Skadon 9693 ditë, 12 orëve
Këtu është huadhënësi i vetëm i sinqertë

Përshkrimi

Përshëndetje Z. / znj

 

Është me mirënjohje të thellë që unë dua t’ju sjell këtu dëshminë time, Ju që po kërkoni hua për para, nuk di si t’ju shpreh gëzimin tim, sepse jam duke kërkuar kredi, Kam ardhur në një grua të quajtur biznesmene Angela MAURIN. Ajo më dha një hua me një normë prej 2% dhe bisedova me disa kolegë që gjithashtu morën kredi nga kjo zonjë pa asnjë shqetësim. Veçanërisht për mua, kam pranuar kërkesën time për kredi me anë të transferit bankar në një periudhë prej 24 orësh pa protokoll dhe unë jam mjaft i kënaqur. Arsyeja që më shtyn të publikoj këtë reklamë në këtë forum dhe se kjo zonjë vazhdon të punojë mrekulli për njerëzit që janë vërtet në nevojë. Kështu që unë vendosa ta ndaj këtë mundësi me ju të cilët nuk kanë favorin e bankave ose kanë pasur të bëjnë me huadhënësit e pandershëm që vetëm abuzojnë me personalitetin e të tjerëve; keni një projekt ose një nevojë për financim, ju mund t’i shkruani atij dhe të shpjegoni situatën tuaj; ajo do t’ju ndihmojë nëse ajo është e bindur për ndershmërinë tuaj.

 

 

Këtu është e tij:

Email: angelemaurin16@gmail.com

 

 Email angelemaurin@outlook.com

 

Faleminderit përsëri dhe fat të mirë për ju.

194 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment