Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Këtu është adresa e huadhënësit të vetëm të ndershëm

  • Telefoni: 036555
  • Adresa: 036555
  • Qyteti: Albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 796
  • Adresa www: Por favor, lea mi mensaje cuidadosamente
  • Listuar: 21 April 2018 8:16 am
  • Skadon 9226 ditë, 7 orëve
Këtu është adresa e huadhënësit të vetëm të ndershëm

Përshkrimi

E pabesueshme por e vërtetë!

 

Ndiqni këtë mirë. Që nga muajt që unë shoh shkoj në facebook dhe në çdo lloj faqe këtë mesazh

 

dëshmia e kredisë që flet për një Angele MAURIN të caktuar që u jep para njerëzve në të gjithë botën. Në fillim isha pak pesimist sepse nuk i besoja ofertave të kredisë në internet. Por pasi një mik i imi kishte një hua prej saj, kurioziteti im shtyhem për të kontaktuar me email dhe pas pyetjes time problemi ajo pranoi dhe më dha një hua prej 30,000 € me një

 

norma e interesit është shumë e ulët dhe kam marrë paratë 24h pas pa një protokoll në llogarinë time. Nëse keni nevojë urgjente për para, mund t’i drejtoheni atij dhe do të jeni të kënaqur brenda 24 orëve nëse ndiqni udhëzimet e tij.

 

Këtu është e-mail e tij: angelemaurin16@gmail.com

 

           Email: angelemaurin@outlook.com

433 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment