Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

 • Personi kontaktues: Albania
 • Telefoni: +22961165680
 • Telefoni mobil: +22961165680
 • Fax: oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim
 • Adresa: Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?
 • Qyteti: albania
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 372
 • Adresa www: albania
 • Listuar: 5 October 2018 9:05 am
 • Skadon 9768 ditë, 1 orë
Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

Përshkrimi

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të individëve privat, në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 5000 Euro për të 50,000,000 Euro për të gjithë të rënda njerëzit në nevojë reale, norma e interesit është 2% në vit. Unë të jap financiare hua, kredi për shtëpi, e investimeve kredi e makinave hua, kredi personale. Unë jam i përgatitur për dhënien e ju deri në € 50 000 000 (euro) për një periudhë maksimale prej 30 vjetësh me një 2% të TVSH-së dhe në të gjitha vendet.

Mail : raimobruno00@gmail.com ;

 

Whatsapp: +22961165680

222 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment