Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

  • Telefoni: 0667699407
  • Adresa: melaniegartner1983@gmail.com
  • Qyteti: albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 789454
  • Listuar: 11 February 2018 7:11 am
  • Skadon 9598 ditë, 21 orëve
Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

Përshkrimi

Nevojë për të holla të shpejtë të kredisë? Qoftë edhe për situata emergjente 

(mjekësore, shpenzimet, kostoja e zëvendësimit të një automjeti, koston e 

riparim, etj) ose për një projekt më pak të rëndësishme (aftësinë për të udhëtuar, 

pushime, mundësi për blerjen e pasurive të patundshme, për të zbuluar një 

automjeteve të dorës së dytë, të lënë etj ) 

Ne propozojmë që e ndryshme të zgjidhjeve të kredisë duke filluar nga 2000 euro për të 

800,000 euro (me një normë të ulët prej 3%), për financimin e të gjitha projekteve 

se ju do të donte në zemër. 

NB: ju lutemi të na japë shumë shpejt tuaj shuma e kredisë dhe 

tuaj periudha e ripagimit të kredisë. 

 

Për më shumë informacion ju lutemi të na kontaktoni direkt me email:

melaniegartner1983@gmail.com

210 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment