Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

  • Telefoni: 0667699407
  • Adresa: melaniegartner1983@gmail.com
  • Qyteti: albania
  • Country: Montenegro
  • Kodi postal: 789454
  • Listuar: 11 February 2018 7:09 am
  • Skadon 9692 ditë, 2 orëve
Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

Përshkrimi

Nevojë për të holla të shpejtë të kredisë? Qoftë edhe për situata emergjente 

(mjekësore, shpenzimet, kostoja e zëvendësimit të një automjeti, koston e 

riparim, etj) ose për një projekt më pak të rëndësishme (aftësinë për të udhëtuar, 

pushime, mundësi për blerjen e pasurive të patundshme, për të zbuluar një 

automjeteve të dorës së dytë, të lënë etj ) 

Ne propozojmë që e ndryshme të zgjidhjeve të kredisë duke filluar nga 2000 euro për të 

800,000 euro (me një normë të ulët prej 3%), për financimin e të gjitha projekteve 

se ju do të donte në zemër. 

NB: ju lutemi të na japë shumë shpejt tuaj shuma e kredisë dhe 

tuaj periudha e ripagimit të kredisë. 

 

Për më shumë informacion ju lutemi të na kontaktoni direkt me email:

melaniegartner1983@gmail.com

188 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment