Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Karina

 • Personi kontaktues: Oferta e kredisë nga 2,000 në 10,000,000 € në 24 orë
 • Telefoni: 961384380
 • Telefoni mobil: 961384380
 • Fax: 21023
 • Adresa: 12
 • Qyteti: Domgjon
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 21023
 • Adresa www: 12
 • Listuar: 2 November 2017 6:23 pm
 • Skadon 9183 ditë, 3 orëve
Karina

Përshkrimi

Oferta e kredisë nga 2,000 në 10,000,000 € në 24 orë
 
Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes!
Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e tyre mujor ose vjetor.
Faleminderit që të më kontaktoni për më shumë detaje të mia
 
fushat e ndërhyrjes:
- Kreditë financiare
- Kredi për shtëpi
- Kredi për investime
- Kreditë e makinave
- Konsolidimi i borxhit
- Blerja e kredisë
- Kreditë personale
Për më shumë informacion, mund të më gjeni
Përgjigju në adresën time
 

 

445 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Karina
 • Anëtar prej: 2 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Karina

Latest items listed by Karina »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Karina
 • Anëtar prej: 2 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Karina

Latest items listed by Karina »

Albanian në Facebook