Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Kabina druri

 • Personi kontaktues: Tomi
 • Telefoni: 0694514677
 • Telefoni mobil: 0694514677
 • Adresa: Dhermi
 • Qyteti: Dhermi
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 9422
 • Adresa www: www.tomimanaxher@gmail.com
 • Listuar: 8 March 2012 3:22 pm
 • Skadon 7279 ditë, 5 orëve
Kabina druri
Kabina druri - Fotografi1Kabina druri - Fotografi2Kabina druri - Fotografi3

Përshkrimi

Jeni te mirpritur ne ambjentet tona.
Jepen me qera per cifte ose familjare (maksimumi 3 persona) ,gjashte gabina druri ,me kondicioner,frigorifer dhe televizor .
Gabinat jane te reja ,ne nje ambjent te bollshem,te rregullt ,me parkim te garantuar dhe vetem 30m larg detit. Uje e drita 24 ore ,cmime te arsyeshme.
(Per ata qe njohin Dhermiun ,te kryqezimi , ne krahun e majte te rruges qe con per te disko Havana).
Kontaktoni dhe kryeni rezervimin tuaj prane nesh duke na telefonuar ose shkruar ne:
Cel. : 0694514677 – Tomi
E-mail : tomimanaxher@gmail.com

4,878 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: tomi
 • Anëtar prej: 8 March 2012

Shpalljet tjera të postuara nga tomi

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by tomi »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: tomi
 • Anëtar prej: 8 March 2012

Shpalljet tjera të postuara nga tomi

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by tomi »

Albanian në Facebook