Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ju jeni në kërkim për një huasë?

  • Personi kontaktues: christophe
  • Telefoni: 089877885688
  • Adresa: 12 rue de la paix
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 0687
  • Listuar: 9 December 2014 12:42 pm
  • Skadon 8828 ditë, 6 orëve
Ju jeni në kërkim për një huasë?

Përshkrimi

Hi

Ju jeni në kërkim për një biznesi kredi personale kredi, kredi për shtëpi, auto të kredisë, kredi studentore,

kredi konsolidimin e borxhit, të pasiguruar kreditë, sipërmarrje kapitale etj … apo ju kanë refuzuar 

hua nga një bankë ose institucion financiar për një ose më shumë arsye? 

Ju jeni në vendin e duhur për huadhënie mundësi! Unë jam një huadhënës 

Unë të jap hua për kompanitë dhe individët në një normë 

e ulëta të interesit, të përballueshme, dhe 2%. interesit. Ju lutemi të na kontaktoni në këtë e-mail adresë: christophe_thiersoy@hotmail.com

Kompania ime ofron kredi për individët dhe biznesin tim është një 

biznes që ju mund të vendosni besimin tuaj në ne, ne e ëndrrave tuaja 

për të marrë një kredi për të ardhur me anë të, dhe pastaj të vënë një buzëqeshje në fytyrën tuaj. 

Prandaj, pa një waiste e kohës, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni tani për një kredi, në mënyrë që ne të mund menjëherë të vazhdojë të operacionit 

të kredisë.

Përzemërsisht

764 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment