Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 16 January 2019 8:27 am
 • Skadon 9602 ditë, 6 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis njerëzve të besuar.

 

Unë jam puna e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për ata që janë në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, paguani faturat, paguani borxhet, paguani një makinë, paguani për një banesë etj. Mos hezitoni të më kontaktojnë, sepse misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm, si unë

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

216 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook