Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 12 January 2019 9:17 am
 • Skadon 9777 ditë, 23 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Kontrata e huasë midis personave të respektuar.

 

Unë jam vepra e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për nevojtarët.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, paguani faturat, paguani borxhet, paguani për një makinë, paguani për një banesë etj. Mos hezitoni të më kontaktoni për të përmbushur misionin tim. Ky vend ka të bëjë me ndihmën financiare për njerëzit seriozë dhe të ndershëm. si unë

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

124 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook