Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 3 January 2019 3:14 pm
 • Skadon 9440 ditë, 12 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Çertifikata e kredisë për ofertë.

 

Nëse keni nevojë të merrni një hua parash midis njerëzve seriozë dhe të ndershëm, atëherë ju ftoj të kontaktoni z. Gene, sepse falë këtij zotëri që kam marrë një hua që unë duhet ta paguaj në 10 vjet.

 

Këtu është adresa juaj e emailit: jeanpremier43@gmail.com

285 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook