Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 3 October 2019 4:02 pm
 • Skadon 9762 ditë, 3 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e huasë midis një personi serioz

 

Unë jam vepra e Zotit dhe misioni im në këtë tokë është të jap ndihmë financiare për ata që kanë nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një kredi parash për të paguar qiranë,,, paguani faturat e energjisë elektrike,,, paguaj borxhet,,, paguaj makinën,,… paguaj banesë … etj, N Mos hezitoni të më kontaktoni sepse misioni im për këtë toka është të japësh ndihmë financiare njerëzve seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Mund të më kontaktoni në këtë adresë emaili: jeanpremier43@gmail.com

107 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook