Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 8 September 2019 9:49 am
 • Skadon 9666 ditë, 17 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e huasë midis një individi serioz

 

  Unë jam një punë e Zotit dhe misioni im në këtë tokë është të sjell ndihmë financiare për njerëzit që kanë nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë,, paguani faturat e energjisë elektrike, Mos hezitoni të më kontaktoni sepse misioni im në këtë tokë është të sjell ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Mund të më kontaktoni në këtë adresë emaili: jeanpremier43@gmail.com

162 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook