Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 5 September 2019 11:04 am
 • Skadon 9733 ditë, 22 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e huasë midis një personi serioz

 

Kjo është punë e Zotit dhe misioni im në këtë tokë është të ofroj ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një kredi në para për të paguar qiranë, për të paguar faturat e energjisë elektrike, për të paguar borxhet, për të paguar një makinë, për të paguar një apartament, etj Mos hezitoni të më kontaktoni, sepse misioni im në këtë tokë është të ofroj ndihmë financiare për njerëz serioz dhe të ndershëm si une

 

Mund të më kontaktoni në këtë adresë emaili: jeanpremier43@gmail.com

124 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook