Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

  • Personi kontaktues: Astser
  • Telefoni: 0000000000
  • Adresa: Anka
  • Qyteti: Marchari
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 26000
  • Listuar: 29 August 2019 11:48 am
  • Skadon 9719 ditë, 14 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e huasë midis personit serioz

 

Unë jam një vepër e Zotit dhe misioni im në këtë tokë është të ofroj ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një kredi parash për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja, paguani një makinë, paguani një apartament … etj Mos hezitoni të më kontaktoni sepse misioni im për këtë është Toka do të ofrojë ndihmë financiare për njerëz serioz dhe të ndershëm si unë.

 

Mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

126 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga: Jeanxdc
  • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook