Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 19 August 2019 7:59 pm
 • Skadon 9639 ditë, 6 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshja e huasë midis një individi serioz

 

  Unë jam një punë e Zotit dhe misioni im në këtë tokë është të sjell ndihmë financiare për njerëzit që kanë nevojë.

 

Kështu që nëse keni nevojë për një kredi parash për të paguar qiranë,, paguani faturat e energjisë elektrike,,, paguani borxhet tuaja,, paguani një makinë,, paguani një apartament … etj,,, Mos hezitoni të më kontaktoni sepse misioni im në këtë tokë është të sjell ndihmë financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Mund të më kontaktoni në këtë adresë emaili: jeanpremier43@gmail.com

177 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook