Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 24 June 2019 2:17 pm
 • Skadon 9759 ditë, 10 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi me reputacion

 

Unë jam vepra e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar një qira, ju paguani një faturë të shërbimeve, paguani borxhet tuaja, paguani një makinë, paguani për një banesë, dhe kështu me radhë. Kontakto me mua, sepse misioni im në tokë është të ofroj mbështetje financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në adresën e e-mailit: jeanpremier43@gmail.com

213 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook