Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 14 June 2019 7:09 pm
 • Skadon 9651 ditë, 6 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi të respektuar

 

Ju keni punën e Perëndisë dhe misionin tim për këtë person nevojtar.

 

Prandaj, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, për të paguar faturat e shërbimeve, për të paguar borxhet, për të paguar një makinë, për të paguar një apartament etj. Mos hezitoni të më kontaktoni për të mësuar më shumë.

 

Ju mund të më kontaktoni në adresën e mëposhtme: jeanpremier43@gmail.com

152 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook