Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 11 June 2019 11:07 am
 • Skadon 9577 ditë, 18 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje huash ndërmjet një individi të rëndë

 

Ju keni një vepër të Perëndisë dhe misionin tim për këtë person në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua parash për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja, paguani një makinë, paguani një apartament etj. , n Mos hezitoni të më kontaktoni për të mësuar më shumë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

174 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook