Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 9 June 2019 1:53 pm
 • Skadon 9493 ditë, 22 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Kontrata e kredisë midis personit të rëndë

 

Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë vend është të sigurojë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja, paguani për një makinë, paguani për një apartament … etj, n Mos hezitoni të më kontaktojnë, sepse misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

213 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook