Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 5 June 2019 11:04 am
 • Skadon 9634 ditë, 13 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi me reputacion

 

Kjo është vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për ata që kanë nevojë për të.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, për të paguar faturat e shërbimeve, për të paguar borxhet, për të paguar një makinë, për të marrë me qira një apartament etj. Mos hezitoni të më kontaktoni, sepse misioni im në këtë tokë është serioz dhe serioz për t’i dhënë ndihmë financiare njerëzve të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në adresën e e-mailit: jeanpremier43@gmail.com

155 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook