Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 3 June 2019 9:08 am
 • Skadon 9561 ditë, 19 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi të rëndë

 

Unë jam vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, për të paguar faturat e energjisë elektrike, për të paguar borxhet, për të paguar një makinë, për të paguar një apartament … dhe kështu me radhë, mos hezitoni të kontaktoni me mua sepse misioni im në këtë tokë është të ofrojë shërbime financiare të ndihmojë njerëzit seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

182 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook