Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 29 May 2019 7:41 pm
 • Skadon 9565 ditë, 2 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi të respektuar

 

Kjo është vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit që kanë nevojë për to.

 

Prandaj, nëse keni nevojë për një hua të parave për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet, paguani një makinë, merrni me qira një apartament etj. Mos hezitoni të më kontaktoni, sepse misioni im në këtë drejtim është të ofrojë ndihmë serioze financiare njerëz të sinqertë si unë

 

Ju mund të më kontaktoni në adresën e mëposhtme: jeanpremier43@gmail.com

208 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook