Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Jeanset

 • Personi kontaktues: Astser
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Marchari
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Listuar: 23 May 2019 10:57 am
 • Skadon 9513 ditë, 3 orëve
Jeanset

Përshkrimi

Marrëveshje krediti midis një personi me reputacion

 

Unë jam vepra e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të ofrojë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për një hua për të paguar qiranë, për të paguar faturat e shërbimeve, për të paguar borxhet, për të paguar një makinë, për të paguar një apartament … N Mos hezitoni të më kontaktojnë, sepse misioni im është në këtë tokë – Të jap njerëz të sinqertë dhe të ndershëm si unë mbështetje financiare.

 

Ju mund të më kontaktoni në adresën e e-mailit: jeanpremier43@gmail.com

220 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook